O Lence

Jmenuji se Lenka a chci vám představit jeden úžasný materiál. Budu mluvit o sobě, o dřevu a o tom, co máme společné. Říkáte si, že dřevo dobře znáte? Jistě ano, ale možná ne zcela. Už jsme si zvykli dívat se na něj jen jako na palivo, stavební materiál nebo nábytek. A přitom v něm tolik přehlížíme!

Dřevo je jeden z nejdokonalejších materiálů, který lidstvo poznalo. Z malého semínka vyklíčí nejdříve proutek, z něj se stane kmínek a nakonec kmen. Roste desítky let, rok za rokem se sčítají letokruhy, strom sílí. K tomu potřebuje spoustu vláhy, slunce a vzduchu. Strom je synonymem života. Kde jsou stromy, tam je příroda, radost, štěstí i krása. Ráj pro člověka, kterého oslovuje šelest stromů, má rád stín pozdního teplého letního odpoledne v zapadajícím slunci i zasněženou krajinu Vánoc.

Když je strom dost vysoký a silný, nastává čas, aby posloužil jinak. Aby poskytl dřevo jako materiál, který zahřeje, ze kterého se postaví dům, vyrobí nábytek nebo hračky pro děti. Kov je studený, plast zase nepřirozený, ale dřevo je krásné, pevné a příjemné na dotyk. Dřevo je půvabné a hřejivé, tak jako lidské tělo. Rozdává lásku, dobro i pokoj, a to máme společné. Přeji si zachovat svou přirozenou krásu, toužím být hýčkána a zasloužím si kvalitní péči. Chci se líbit, a proto o sebe pečuji. Používám kosmetiku dřeva, protože dřevo je mojí podstatou. Tou pravou kosmetikou, co znám, je Lignofix.

Lignofix mne dokonale chrání před stárnutím, škůdci, nebezpečnými UV paprsky a vodou. Mé tělo vydrží díky kosmetice dřeva déle hebké, pevné a stále dokonalé. Pečujte se mnou o dřevo, které máte doma, zaslouží si to!

Dřevo zpracované lidskou rukou a ošetřené produkty Lignofix zachová svou přirozenou krásu po dlouhou dobu. Díky tomu i více stromů zbude v lesích, mezi loukami a na polích, aby dělaly domov zvířatům a nám lidem poskytovaly radost z přírody. Chránit dřevo mojí kosmetikou se vyplatí.

Lignofix – kosmetika dřeva.

 

 

„Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku“.